Samorządowe Przedszkole nr 41 im. Zbigniewa Wodeckiego (23.11.2023; 30.11.2023)

Wracamy po dłuższej przerwie! Dzisiaj byliśmy z warsztatami w Samorządowym Przedszkolu nr 41 im. Zbigniewa Wodeckiego. Dzieciaki zobaczyły m.in rekonstrukcje prehistorycznej grzechotki (którą wykonał dla nas PradziejoCraft), szukały skarbów w piaskownicy i ozdabiały naczynia niczym dawni garncarze. Bardzo dziękujemy za ciepłe przyjęcie i śliczną pracę wszystkich dzieci!

Po kilku dniach znów mogliśmy gościć w przedszkolu. Tym razem prowadziliśmy zajęcia dla grup 5- i 6-latków! Dzieciaki pięknie pracowały: wiedzą już, że archeolog nie szuka dinozaurów, a nawet jak nazywa się antyczna moneta produkowana w Atenach! Dziękujemy za ponowne miłe przyjęcie i do zobaczenia przy następnej okazji! W planach mamy jeszcze parę przedszkoli, a może przydarzy się też jakaś szkoła... Czas pokaże, ale niezmiennie zapraszamy wszystkie zainteresowane placówki edukacyjne do kontaktu!